Hakkımızda

logo

   Şirketimiz 2007 yılında ülkemizdeki yabancı Konsoloslukların vize işlemlerinde ihtiyaç duydukları hizmetlerin yönetilmesi ve yürütülmesi amacıyla İzmir’de kuruldu. 2007-2012 yılları arasında Federal Almanya Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu’nun vize başvuruları için bilgilendirme ve vize görüşmeleri kapsamında, vize bölümünün randevu programını başarıyla yürüttü.

   Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize memnun olacakları iyi bir hizmet sunmak için yoğun çaba sarf ettik. Kalite yönetimine, müşteri memnuniyetine ve çağrı merkezi kalitesine ilişkin sertifikaları almaya hak kazanarak, branşımızdaki hizmet kalitesi çıtasını daha da yukarı çıkarmayı başardık.

   2012 yılı sonları itibariyla Federal Almanya Cumhuriyeti’nin Türkiye temsilciliklerinde vize sisteminde yapılan değişiklik kapsamında siz müşterilerimize sunduğumuz yeni hizmetimiz ‘Evden Vize Servisi’ ile vize işlemlerinizi ev veya işyerinizden, kolay ve zahmetsiz bir şekilde yürütmenizi sağlamayı amaçlamaktayız.

   2013 yılı itibarıyla da hizmet alanlarımızı genişletmiş bulunuyoruz. Hizmetlerimizi tüm Türkiye çapında sunmaktayız. Hizmetlerimize ilişkin detaylı bilgileri bu sitemizde bulabilirsiniz.